За неповний місяць аграрії понад утричі наростили рейтинг

*Актуально. Аграрна партія має великі шанси потрапити до Верховної Ради. Про це свідчать результати опитування, проведеного Українським інститутом вивчення громадської думки з 1 по 7 липня.

Михайло Поплавський та Олег Винник. Фото – прес-служба Аграрної партії України.

Якщо наприкінці червня соціологи давали політсилі 0,9% голосів виборців (і це відображено у матеріалах, наприклад. Українського інституту соціальних досліджень), то за три тижні рейтинг Аграрної партії зріс майже втричі.

Сьогодні на дострокових парламентських виборах Аграрну партію готові підтримати 3,1% виборців. Аграрну партію, яка вже кілька років поспіль посідає чільні позиції на місцевих виборах та має велику електоральну підтримку у сільській місцевості, вважають небезпечним конкурентом для нинішніх фаворитів парламентських перегонів.

Стрімке зростання рейтингу Аграрної партії вказує на те, що політична сила впевнено подолає прохідний бар’єр і пройде до Верховної Ради. Соціологи Українського інституту вивчення громадської думки опитали 2012 респондентів з усіх областей, крім окупованих Росією окремих районів Донеччини та Луганщини та півострова Крим, методом face to face.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *