Найбільше зросли в ціні з літа – яблука: на понад третину

Продуктова інфляція у червні склала 0,4%. На початку літа відбулося зростання цін на 64% соціальних продуктів за власним моніторингом Асоціації постачальників торговельних мереж. Загальна вартість продуктового кошику стала вищою на 0,4%.

ТОП-3 продуктів, які найбільше подорожчали першого літнього місяця: яблука – на 32% , пшоно – на 5,7%, житній хліб – на 1,5%. На 1% зросли в ціні такі соціально значущі продукти як рис, пшеничний хліб із борошна першого ґатунку, куряче філе й варена ковбаса.

Від 0,5% до 0,9% підвищилась ціна білого хліба з борошна вищого ґатунку та батон, ячнева та манна крупи, свинина і куряча тушка, морожена риба та цукор.

Фото – Agroday

Від 0,1% до 0,4% додали макарони й пшеничне борошно, яловичина і молоко.
ТОП-3 продуктів, які найбільше подешевшали в травні: цибуля – на 39,3%, капуста – на 34,8%, морква – на 27,1%.

На 13% знизились у ціні картопля, на 7% курячі яйця і буряк, на 1% гречка.
Від 0,1% до 0,4% просіли в ціні сметана й соняшникова олія. 

За перший літній місяць не змінилася ціна на сало і вершкове масло. Овочі борщового набору прогнозовано дешевшали, на відміну від продуктів із зерна, які прогнозовано дорожчали.

У травні статистика відзвітувалася про 0,7% інфляції. За даними Асоціації постачальників торговельних мереж продуктова інфляція склала в тому ж місяці 0,4%. Держстат повідомив про піввідсоткову дефляцію за червень.

Таким чином, за перше півріччя споживча інфляція зменшилась до 3,7% за державними даними. У бюджет цього року закладалося 7,4%.

Можливо, відбудеться чудо та Україна побачить зниженні споживчих цін три місяці поспіль, що є рідкісним явищем для нашої країни. Якщо так і буде, то Національному банку необхідно обрати інші орієнтири після вдалого зниження інфляції. І такою ціллю може бути лише зниження кредитної ставки для пожвавлення бізнесу та споживчих настроїв, – переконаний глава Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко. 

Оцініть матеріал!

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *