Ніщо не вічне: “ВКонтакте” продовжує втрачати позиції в Україні

Заблокована в Україні соцмережа “ВКонтакте” за підсумками червня 2019 року опинилася на восьмому місці найбільш відвідуваних сайтів з місячним охопленням аудиторії 26%, тоді як у червні 2018 року соцмережа посідала четверну позицію з місячним охопленням аудиторії 31%.

Про це свідчать результати дослідження української інтернет-аудиторії, які провела компанія Factum Group Ukraine за замовленням Інтернет Асоціації України.

Так, на першому місці в рейтингу найвідвідуваніших доменів опинився Google. Також до першої п’ятірки увійшли сайти Youtube, Facebook, Ukr.Net та privatbank.ua.

Середньоденна частка аудиторії за місяць сайту Google становить 59%, а місячне охоплення аудиторії – 83%. Для “ВКонтакте” ці показники становили 10% і 26% відповідно.

У другій п’ятірці рейтингу опинилися сайти Instagram, ОЛХ, “ВКонтакте”, “Яндекс” і “Синоптик”.

При цьому російський сайт “Однокласники” опинився на одинадцятому місці.

Нагадаємо, 15 травня 2017 року п’ятий президент України Петро Порошенко підписав указ про продовження на рік санкцій проти Росії, згідно з яким в Україні заблоковано доступ до російських соціальних мереж “ВКонтакте”, “Однокласники”, ресурсів Yandex, а також заборонено використання бухгалтерського програмного продукту “1С”. Доступ до російських соціальних мереж обмежений у зв’язку з блокуванням всіх ресурсів сервісу Mail.Ru Group. Під дію санкцій підпадають сайтів антивірусних компаній “Лабораторія Касперського” і DrWeb.

Оцініть матеріал!

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *