ЦВК відмовила у реєстрації довірених осіб деяких кандидатів по 205-му та 206-му округах

11 липня Центрвиборчком зареєстрував довірених осіб кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих в кількох одномандатних виборчих округах. Однак, у чернігівських округах – 205-му та 206-му – деяким кандидатам відмовили у реєстрації довірених осіб. Зокрема, це стосується Жанни Шерстюк, яка як представник Радикальної партії, балотується нині по 205 округу у Чернігові, та Антона Полякова, він є представником партії “Слуга народу” по 206-му округу (Чернігів, Чернігівський та Ріпкинський райони).

Чому так – на сайті ЦВК не пояснюється. Немає коментарів щодо цього і на сторінках у соцмережах самих кандидатів. Єдине, що у профілі Антона Полякова зауважується, що 9 липня він та його представники надавали документи на реєстрацію довірених осіб.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Також, на сайті ЦВК повідомляють, що до Комісії надійшов запит на інформацію Антикорупційної Громадської Спілки “СОВІСТЬ”, у якому містилося прохання надати контактну інформацію про кандидатів у народні депутати України в ОВО № 205 та № 206 (Чернігівська область), а саме: їх поштові адреси, контактні телефони та електронну пошту. Розглянувши вказаний запит на інформацію ЦВК відмовила у його задоволенні, у зв’язку з відсутністю підстав для поширення запитуваної інформації як суспільно необхідної.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)