Офіційна реакція управління освіти на «феєричну» історію 11-го колегіуму

У Чернігівському колегіумі №11 напередодні випускного вечора розгорівся скандал. Класний керівник Вікторія Ліхута відмовила танцювальній парі − де один із партнерів −людина з особливими потребами − взяти участь у концертній програмі. Єва Шестак – випускниця 11-го колегіуму, Данило Гірчук – 10-класник, вихованець 15-го ліцею, саме він танцює «нестандартно». Свій танець пара готувала задовго до випускного вечора та мала на меті довести, що випускний – рівний для всіх. Мотивувала вчителька своє рішення тим, що випускний вечір має бути феєричним, а такий «неординарний кадр» зіпсує сценарій.

Танцювальна пара Єва Шестак та Даниїл Гірчук

Кожна зі сторін конфлікту чинила на свій розсуд: вчителі записали відеозвернення, де виправдовували свої дії, та звинувачували ЗМІ начебто в перекручуванні фактів і тиснули на те, що діти “недозрозуміли” ситуацію. Танцювальна ж пара та громадськість, яка підтримувала Єву та Даню, знайшли свій вектор вирішення ситуації: було прийнято рішення про те, що пара виступить на випускному вечорі 15-го колегіуму. Виступ цієї пари в Чернігівському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка дійсно став феєричним. Глядачі аплодували стоячи. Більш того, пару підтримали ЗМІ, які прийшли з відкритими камерами.

Чернігівський скандал  набув такого розголосу, що став всеукраїнським. Ця тема й по цей день обговорюється у соціальних мережах. Серед численних запитань, які залишаються актуальними: а) Чи понесе відповідальність класний керівник Вікторія Ліхута; б) Позиція управління освіти Чернігівської міської ради щодо радикальних кадрових рішень.

На цьому акцентує увагу й депутат Деснянської районної в м. Чернігові ради Вікторія Піскун, яка 3 липня звернулася із депутатським запитом до міської установи освіти.

Відповідь не змусила себе довго чекати.

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *