Зеленський доручив Кабміну почати будівництво сховища для радіоактивних відходів у Київській області

Президент України Володимир Зеленський доручив Кабінету міністрів почати будівництво сховища для зберігання високоактивних радіоактивних відходів українських атомних електростанцій у складі комплексу виробництв “Вектор” у Київській області. Про це йдеться в указі президента №512.

“Кабінету міністрів у 3-місячний термін завершити проектування та приступити до будівництва у складі комплексу виробництв “Вектор” сховища для зберігання високоактивних радіоактивних відходів, що утворюються після переробки відпрацьованого ядерного палива українських атомних електростанцій”, – сказано в указі.

Крім того, уряду доручено забезпечити прийняття в установленому порядку в експлуатацію об’єкта “Пусковий комплекс нового безпечного конфайнмента”.

Також Зеленський доручив забезпечити спрямування на розвиток Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника не менше 10% від обсягу коштів, які перераховуються замовником будівництва централізованого сховища для відпрацьованого ядерного палива реакторів типу ВВЕР вітчизняних атомних електростанцій на соціально-економічний розвиток прилеглих територій, що пропорційно фактично освоєним капітальним інвестиціям.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)