В Україні стартувала “Ніч з Олегом Сенцовим”

13 травня о 20.00 стартувала “Ніч з Олегом Сенцовим”. http://bit.ly/2xJDp29. Вона присвячена до дня народження українця. Йому виповнюється 43 роки. Вшосте він святкує свій День народження в російській тюрмі. Він та усі бранці демонструють силу духу та людську гідність, яка жодним чином невідома Кремлю. Маємо пам’ятати про них та боротися за кожного щодня.

Родичі політв’язнів, відомі письменники та виконавці, правозахисники та активісти зібралися  разом, щоб вкотре нагадати про українського режисера. Приходьте привітати Олега та підтримати усіх українців, яких утримує Росія.

“10 травня ФСБшники прийшли до квартири Олега. Крім нього вдома була його 11-річна донька Аліна. Обшуки і затримання відбувалися на очах у дитини…”. Так своє бачення політичної ситуації иклала на своїй сторінці в соцмережі “Фейсбук” в.о. міністра охорони здоров’я та громадська діячка Уляна Супрун .

“Після арешту Олега його не могли знайти адвокати та консули. Два тижні до нього намагалися отримати доступ адвокати, але його ховали, кажучи, що він на етапі чи в іншому СІЗО. Лише два тижні по тому ми змогли знайти його і почати боротьбу за його звільнення” — частина з виступу двоюрідної сестри Олега Сенцова. http://bit.ly/32lasHH

Серед новітніх в’язнів режиму залишаються сотні українських активістів та наші моряки. За всіма нормами міжнародного права вони є незаконно ув’язненими. Але Кремль, зі своїм шовінізмом та імперіалізмом, живе у власній реальності, де не існує права і свободи людини, тому не визнає цього.

За ці роки так і не відбулося жодних зрушень, які б не те, що наблизили до свободи українських в’язнів в Росії, а хоча б допомогли захистити їхнє право на гідну медичну допомогу у російських тюрмах.

Вони й далі залишаються в полоні Кремля. Зазнають порушення своїх прав та психологічного тиску. Є неодноразові підтвердження, що проти в’язнів застосовуються тортури. В цих умовах минають їхні життя, але вони не здаються. Важко повірити, що стільки часу пройшло, #аВониЩеТам.

 

 

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)