В Україні ухвалили аграрну стратегію до 2026 року

10 липня, на засіданні Кабінету Міністру України схвалено Стратегію розвитку експорту продукції сільського господарства, харчової та переробної промисловості України до 2026 року та затверджено план завдань та заходів з її реалізації. Стратегію розроблено Мінагрополітики спільно з Офісом підтримки реформ міністерства. Про це інформує Мінагрополітики.

Метою Стратегії є визначення довгострокової державної політики, спрямованої на забезпечення стабільного нарощування обсягів експорту продукції (товарів, послуг, технологій) вітчизняного сільського господарства, харчової та переробної промисловості.

Так, стратегічними напрямками розвитку експорту аграрної продукції стане зростання обсягу виробництва та збільшення постачань такої продукції на зовнішні ринки. Серед приорітетних напрямків і розширення номенклатури та зміна структури експорту в напрямку збільшення частки продукції з високою доданою вартістю. Акцентована увага й на  географічній диверсифікації напрямків експорту (відкриття нових ринків) і розширенні експортних можливостей для малих та середніх підприємств.

Оцініть матеріал!

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *