Головний еколог України Остап Семерак про перевірки суден у портах

Свої думки щодо питання про екологічні перевірки суден в портах виклав на своїй сторінці у соціальний мережі “Фейсбук” Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак.

“Бізнес скаржиться, що Держекоінспекція вимагає хабарі. Прем’єр-міністр скликає спеціальну нараду з цього приводу. Повністю підтримую і Володимира Гройсмана, і представника Президента Андрія Геруса в Кабміні, що кожен випадок корупції має бути покарано”,  – зазначив голова відомства.

Остап Семерак

Також запевнив , що при нагоді нагадає, що за його особистим зверненням відбуваються чимало розслідувань щодо можливої корупції в еконіспекції. Кожен випадок, про який йому  сигналізують відомий правоохоронним органам.

Проте він  категорично не підтримує  ідею відмовитися від екологічних перевірок у портах, щоб зменшити тиск на бізнес.

“Бо це – не тиск, а виконання закону. Недоброчесні «бізнесмени» не хочуть перевірок, бо знають, що користуються старими судами і не дотримуються санітарних вимог. Як результат – нафтові плями на пляжах Одеси і зелене море”,  – йдеться в повідомленні.

Докладно Остап Семерак  писав про це ще рік тому, відтоді ситуація майже не змінилася: «бізнес» піднімає істерику в ЗМІ, вважає міністр,  повністю ігноруючи екологічну безпеку.

“Принагідно я попросив Андрія Геруса (політик – ред.) допомогти екологічній інспекції зайти з перевіркою на “Криворіжсталь”, куди протягом місяця еконіспекторів просто не допускають. Звісно, інспекція відвоює це право в суді. Але мусимо зрозуміти, що не буде ніякого безпечного природного середовища, якщо на перше місце держава ставитиме інтерес бізнесу, а не громадян”, – підсумував Остап Семерак.

Фото – unian.net

 

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)