У Чернігові хочуть звести багатоповерхівку з автопромивом водогону

У центрі Чернігова по вулиці Чернишевського 33 незабаром розпочнеться будівництво житлової багатоповерхівки. Що відрізняє цей проект від решти – у майбутній новобудові зведуть дворівневий паркінг. Причому паркомісць, згідно з проектом, майже в два рази більше, ніж квартир в будинку. Інвестор об’єкта – ТОВ «ЧерніговІнвест». Підрядником виступає будівельна компанія «Укрсівербуд».

Раніше на ділянці розташовувалася база Облсвітла, – розповідає Сергій Ситник, представник компанії-забудовника. – До будівництва готувалися ретельно. Було багато проектних рішень. Знайшли оптимальне. Підготовчі роботи почали в минулому році. Ретельно проводили дослідження археологи. Цей етап пройдено. Далі підготували до будівництва сам майданчик: демонтували старі будівлі, облаштували інженерні мережі. Зараз повинні отримати дозвільну документацію на початок будівництва. Думаю, в липні приступимо до робіт. 

Новобудова – це двосекційний цегляний багатоповерховий будинок з зовнішнім утепленням. Два поверхи – мінус перший і перший – під паркінг. Другий поверх – торгівельно-офісні приміщення. Всього 96 квартир. На кожному поверсі – по шість. П’ять двокімнатних і однокімнатна.

Проект майбутнього житлового комплексу. Фото – сторінка у фейсбуці ДП “Укрсівербуд”

Однокімнатні квартири – по 50 кв м, двокімнатні  – 64-78 “квадратів”.

У будинку передбачене індивідуальне опалення та комплексна система очищення води, збагаченої киснем. Система водоочищення і фільтрації буде встановлена ​​на будинок в цілому. Далі – розводка по квартирах. Підключатися до неї чи ні, мешканці вирішують індивідуально. Ця система – автоматична, з автопромивом.  У кожній квартирі, мешканці якої захочуть підключитися до системи, встановлять додатковий кран на питну воду. А також окремий лічильник, який вважає споживання. Окремий фільтр в квартирі не потрібен.

Як варіант, передбачається приєднання житла до системи так званого “розумного дому”, що дозволяє перекрити витік води, газу, відключити електрику, а ще управляти газовим котлом і електроприладами за допомогою мобільного телефону, дистанційно.

Завершити будівництво по вул. Чернишевського планують вже в першому півріччі 2021.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *