Політолог Вадим Карасьов: “Аграріїв спеціально прибирають з опитувань”

 

*Актуально

Відомий український політолог та телеведучий Вадим Карасьов поділився своїми роздумами стосовно ситуації у вітчизняному політикумі за кілька дні до дня виборів до Верховної Ради 21 липня. Пост про це він написав на своїй сторінці у фейсбуці.

Сьогодні відразу кілька соціологічних компаній опублікували свіжі рейтинги партій на виборах до Верховної Ради. Фаворити поки залишаються колишні, п’ятірка лідерів не змінюється. Але ось інші партії, які активно включилися у виборчу гонку, чомусь в опитування не потрапляють. Наприклад, немає Аграрної партії.

Вадим Карасьов. Фото з особистої сторінки у фейсбуці

Аграрна партія досить пізно стартувала у виборчих перегонах. Але з залученням в якості лідера списку, а тепер уже і лідера партії Михайла Поплавського, активної інформаційної кампанії в медіа, появи народного улюбленця Олега Винника, за моїми даними її рейтинг уже на рівні 3%. Тому я здивувався, що цієї політичної сили немає в свіжому рейтингу. Виявляється, «Аграріїв» спеціально прибрали з опитування, так як партія наблизилася до прохідного п’ятивідсоткового бар’єра – 4,1% серед визначилися з вибором.

Олег Винник та Михайло Поплавський під час робочого візиту у м. Прилуки Чернігівської області

АПУ після успішних результатів на виборах в ОТГ показала себе як сильний конкурент як для системних партій, так і для різних партій «нових облич». Поки партія працює в своїй електоральній ніші і ніби як не вступає в боротьбу з лідерами, але в цьому і є її прихований потенціал.

У суботу на програмі «Дикий Карасьов» був Михайло Поплавський (посилання нижче). Вийшов цікавий розмова, а у мене залишилися відчуття, що у партії є шанси «взяти» виборчий бар’єр на виборах.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *