10% голосів — свято від Поплавського і Винника як подяка за підтримку на виборах. 

*Актуально.

10% голосів виборців — і ще один безкоштовний концерт для містян від лідера Аграрної партії Михайла Поплавського та улюбленого співака мільйонів українців Олега Винника гарантований“. Таку заяву зробив кандидат №1 у списку партії у Прилуках на Чернігівщині.

Олег Винник та Михайло ПОплавський у Прилуках 15 липня

Концерти Поплавського і Винника збирали тисячі їхніх прихильників. Після заходу кількість бажаючих проголосувати за Аграрну партію стрімко зростає. І така тенденція по всій Україні.

І якщо у Прилуках до 10% не вистачає усього 3 тисяч виборців, у Ніжині — 4 тисячі, то у Чернігові — 9 тисяч. Це дані опитування, проведеного в обласному центрі та містах області, де проходили концерти.

концерт у Прилуках зібрав 40-тисячний натовп

Але не лише бажання отримати безкоштовний концерт стало головним чинником і рішенні голосувати за Аграрну партію. Такі заходи не обмежувалися лише виступами зі сцени, були й особисті спілкування, які залишили приємні враження і бажання віддати свій голос за цю партію. Про це говорили люди після концерту.

Тож Прилуки мають усі шанси визначитися і ще раз восени відвідати концерт Поплавського і Винника. Є така можливість і у чернігівців. А також у будь-якого обласного центру України, який дасть Аграрній партії 10% голосів.

 

 

 

 

 

 

 

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)