Кого бачать чернігівці на посаді міського голови?

В Україні нині активно обговорюють дострокове проведення не лише парламентських, а й місцевих виборів. Свої роздуми стосовно того, хто б міг претендувати на посаду міського голови Чернігова опублікував у себе на сторінці у фейсбуці і чинний заступник міського голови Олександр Ломако.

Він інформує, що з цього приводу навіть було проведене відповідне соціологічне опитування. Поки що із величезним відривом лідирує чинний мер Владислав Атрошенко. Найближчий ймовірний конкурент та представник партії “Слуга народу” Олег Семінський (нині балотується у народні депутати по 205-му округу) за рівнем електоральної підтримки відстає щонайменше удесятеро.

В партії «Слуга народу» та експертному середовищі не виключають проведення дострокових місцевих виборів. Якщо в 2019-му, то це може бути листопад-початок грудня. Вибори, так вибори.  Спитали у чернігівців, яка їх думка, щодо ось такого списку потенційних кандидатів на посаду міського голови. Думаю, Владислав Атрошенко на сьогодні має найвищий показник довіри людей серед міських голів обласних центрів…, – зауважує Ломако.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Серед тих, хто визначилися і будуть голосувати – пан Атрошенко отримує понад 80% підтримки.

Владислав Атрошенко. Фото з особистої сторінки у фейсбуці

Отже, найрейтинговіша п’ятірка кандидатів станом на липень 2019-го виглядає так (з тих, хто визначився і піде на вибори):

Владислав Атрошенко (як самовисуванець) – 80,3%

Олег Семінський (“Слуга народу”) – 5,4%

Юрій Власенко (“Батьківщина”) – 4,3%

Олександр Соколов (“Наш край”) – 3,2%

Вадим Антошин (“Опозиційна платформа “За життя”) – 1,5%.

При цьому, чимало виборців ще не визначилися зі своїм кандидатом – 14,6%. Але навіть ці показники не мають істотного впливу на лідера опитувань.

В свою чергу, користувачі під цим дописом поставили під сумнів можливість проведення місцевих виборів цієї осені.

 

 

 

 

 

Як відомо, у липні Владислав Атрошенко взяв відпустку і до 21 липня виконує обов’язки очільника міста Олександр Ломако. Однак, чернігівці у соцмережах переконані, що міський голова вільний від роботи час витрачає на політичну агітацію, зокрема, і за свого ділового партнера і нинішнього кандидата в народні депутати по 205-му округу Валерія Куліча. Втім, за словами Олександра Ломако, агітувати у час відпустки – законодавством не забороняється. Тож, такі дії пана Атрошенка навіть у суді, були визнані законними.

Владислав Атрошенко та Валерій Куліч під час зустрічі з працівниками одного з чернігівських підприємств. Липень 2019. Фото – видання Cheline.com.ua

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)