Олег Винник та Михайло Поплавський: «Рейтинг підтримки Аграрної партії по селах  – на рівні 19%»

*Актуально. Попри небувалу зливу – концерт Олега Винника та Михайла Поплавського у Прилуках 15 липня пройшов на ура. Центральна площа у місті була вщент заповнена глядачами, які й у негоду принесли своїм кумирам квіти, подарунки та посмішки. Навіть за приблизними підрахунками – концерт відвідали кілька десятків тисяч прилучан та гостей міста. Хоча,щоб свято музики та позитиву стало можливим – організаторам таки довелося докласти чимало зусиль, аби запрацювала техніка  та не було збоїв. Через що початок концерту довелося відкласти на півтори години. За що співакам довелося перепрошувати у журналістів та глядачів.

Перед стартом творчої програми вони дали невеличку прес-конференцію і розповіли, чому підтримують Аграрну партію.

Сам перший номер партійного списку Михайло Поплавський зауважує – соціологи даремно оминають своєю увагою аграріїв, бо вони нині користуються неабиякою підтримкою селян. Аграрна партія нині представляє величезну аудиторію – від 10 до 17 млн українців.

В селі заміри сьогодні Аграрної партії 19 %. Взяти 91 об‘єднану територіальну громаду, де пройшли вибори – ми набрали 14%. Ми на другому місці вийшли. Це є результат! (Михайло Михайлович піднімає палець угору і виразно витримує театральну паузу). І на сьогоднішній день ми плануємо, я вже заявив на телебаченні, що ми виходимо на друге місце, – ділиться даними перший номер Аграрної партії.

Михайло Поплавський та Олег Винник під час прес-конференції у Прилуках

Михайло Поплавський переконаний – представляти інтереси селян у Верховній Раді повинна тільки Аграрна партія, як єдина політсила, яка близька саме цій категорії людей. Він зауважує – офіційний рейтинг партії по Україні нині є соціологічним феноменом – на рівні 4,1%. І це ще не межа! Бо кожного дня проходять заходи та зустрічі з людьми. Українці виявляють величезну цікавість до аграрного бренду, тим більше, що ця партія обстоює позицію захисту земель, цивілізованого обігу ріллі, економічну підтримку з боку держави малих та середніх фермерських господарств тощо. Робити такі собі сільські офшори, куди інвестувати гроші. Саме аграрно-промисловий комплекс у буквальному сенсі годує країну. Лишилося тільки зробити його ефективним, в тому числі й для тих, хто на цій землі працює.

Співаки зауважують, що реагують не лише на цифри в аналітичних звітах, а й на коментарі та фотожаби у соцмережах. Бо це свідчить про те, що бренд аграріїв у буквальному сенсі пішов в народ. Тож на жартівливі малюнки, де Виннику чи Поплавському домальовують граблі з лопатою у руках – вони не ображаються.

Це ж хорошо! – іронічно резюмує Михайло Поплавський. – Світом же правлять три речі – гумор, спорт і секс (Олег Винник не витримує і голосно регоче). Якщо гумор у нас є, то ще й залишилася земля! Більше ж нічого немає. То вже такі кмітливі українці нам дали лопату, я думаю, що з граблями є кому тут бігати і у вас по Чернігівщині (Винник знову сміється). Нам цього не потрібно. Рейтинг партії сьогодні величезний.

Олег Винник, в свою чергу, вважає, що нині варто розвивати саме аграрну складову України, її села та містечка. Вкладати в них душу, кошти й сили. Тільки тоді наша країна стане по-справжньому заможною та сильною. Він наводить приклад – як повертався з малої Батьківщини на Черкащини і зупинився поблизу поля соняхів: зробити селфі. Потім фото виклали у мережу, воно зібрало чимало відгуків. Так народився вже відомий афоризм від Олега Винника: «Аграрна країна – аграрний я».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Я став і просто така креативна з мене вискочила фраза. Аграрна країна – аграрний я. А чому ні? Якщо ми будемо всі заперечувати і обмежувати інших, закликати, мовляв, займайтесь своєю справою – хіба від того буде комусь добре? Чому я не можу робити ту річ, яка мені дуже наболіла? Я зараз почав звертати увагу на те, як мої колеги їдуть в політику. Вони щось хочуть зробити, змінити якість життя тут. Тому хочу відповісти усім моїм критикам: мені дуже важливо, щоб кожен відповідав за свою справу. І якщо ти можеш щось зробити в цій країні і хочеш, то роби! Сьогодні є шанс для всіх в нашій країні це зробити. От тому я й тут – з Аграрною партією.

Також співак поділився історією походження свого прізвища. Виявляється, аграрниками були ще його предки, які першими почали вирощувати тютюн, займатися виноградарством. І тому правильно писати його прізвище саме через «и», бо ж винники, тобто, ті, хто займається виноробством, вином. Відтак, аграрна справа – це його кров та голос батьків, отже, підтримка селянства для відомого співака була лише справою часу.

А ще знаменитості пообіцяли неодмінно виступити з концертом і в самому Чернігові. На жаль, через технічні можливості (нині головний майдан міста Красна площа на реконструкції) зараз цього зробити не можна. Але після виборів і… «якщо проголосують за Аграрну партію», як жартує Михайло Поплавський, вони неодмінно приїдуть у гості до одного з найдавніших міст України.

Наступна зустріч та спілкування з громадою для Михайла Поплавського та Олега Винника відбудеться у Борисполі та Кропивницькому.

 

 

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)