Танцюристи Єва та Даниїл з Чернігова: історія продовжується (ВІДЕО)

Вони поспішають у Центр “Відродження” на свято. Тут підопічні  закладу зустрічають гостей – благодійників з Великобританії. Організація “Допомога Фелстед  знедоленим дітям” тут буває щороку. Срібні призери України зі спортивних танців на візках  Данило Гірчук і Єва Шестак  виступають вперше для дітей з інвалідністю і для англійських друзів Центру.

Шквал оплесків, незабутніх емоцій та  фото на пам’ять об’єднав учасників події. Для Данила і Єви  вихід на сцену – звична справа. У минулому році вони завоювали срібні  та бронзові нагороди  на Чемпіонатах України і Польщі. Але  показувати свою майстерність у танцях перед дітьми для них – перший досвід.

Вони пройшли через випробування, заборони виступити на  випускному вечорі в школі, де навчалася Єва. Але  світ не без добрих людей. Завдяки  розумінню і підтримці небайдужих  чернігівців і  в першу чергу тренеру Юлїї Дмитренко,  їхній танець бачила  вся країна  й дякувала за мужність і силу духу юних  спортсменів.

Англійці  теж  зачаровані виступом. Кажуть, танець їх дуже вразив.

У 6 років Мама Данила Ірина вперше звернулася за допомогою в Центр “Відродження”. Тоді її син потребував комплексної реабілітації і тут йому йшли  на зустріч. Згодом працівники центру робили йому масажі вдома, адже хлопець серйозно займався плаванням і  досяг неабияких результатів – став майстром плавання. Але і нині він добрим словом згадує Центр.

Вони тренуються майже щодня, готуються до серйозних виступів. Але за яскравою зовнішністю і чарівними усмішками – неймовірні зусилля. Данило потребує  справжнього танцювального візка, адже цей старий, вітчизняного зразка і не професійний.

На проблему   юних спортсменів  відгукнувся Центр “Відродження”, адже допомога   підопічним та ще й таким талановитим – в пріоритеті  закладу.

Подробиці у сюжеті ТРК «Новий Чернігів»

 

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *