У Києві школяра оштрафували на 100 тисяч гривень за булінг

На початку 2019 року в силу вступив «Закон про протидії булінгу в школах». Тепер будь-який моральне і фізичне насильство одного школяра по відношенню до іншого буде каратися. І за останні півроку суди вже встигли винести кілька рішень щодо цього закону.

Так, для одного з учнів столичної школи побиття однокласника закінчилося штрафом в 100 тисяч гривень, зазначається у реєстрі судових рішень.

Конфлікт відбувся ще в січні цього року, проте рішення суд виніс тільки 9 липня. Як повідомляється в постанові суду, конфлікт між однокласниками стався на шкільному стадіоні, а закінчився тим, що підсудний побив іншого. Причому в реєстрі вказано, що дев’ятикласник наніс не менше 17 ударів кулаками.

В результаті потерпілий отримав травми середнього ступеня тяжкості, через які вибув з ладу на три тижні. Зрештою, нападник-школяр визнав свою провину, після чого отримав покарання у вигляді одного року позбавлення волі, щоправда умовно. Тепер же йому і його батькам доведеться виплатити компенсацію матеріального збитку в 2 676 гривень, а також 100 тисяч гривень – в якості моральної компенсації.

Оцініть матеріал!

Позначки:, ,

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *