У “Євросолідарності” кажуть, що Порошенка намагаються зняти з виборчих перегонів

Шостий Апеляційний адміністративний суд Києва розглянув позов проти лідера партії «Європейська Солідарність» з вимогою зняти Петра Порошенка з реєстрації нібито за порушення порядку ведення передвиборної агітації.

Справу передали на розгляд до Окружного адміністративного суду міста Києва, повідомляє прес-служба політсили.

Фото – Соцпортал

Його можна було би розглядати як курйоз в ряду перешкод, які створюють «Європейській Солідарності» протягом усієї виборчої кампанії правоохоронні органи та «кремлівські агенти» через абсурдні заяви та необґрунтовані претензії. Але в той самий час ми дуже добре знаємо про скандальну репутацію Окружного адміністративного суду міста Києва та його голови – Павла Вовка. Уникнувши в незаконний спосіб оцінювання та атестації, цей орган перетворився на конвеєр, який штампує одне одіозне рішення за іншим“, наголошується у повідомленні.

Фото – сайт Gordon.ua

Враховуючи останні гучні справи, у політсилі вважають, що “нова влада, замість того, щоб завершити реформування, вирішила законсервувати цей суд і поставити його собі на службу. Саме цей суд «прославився» ганебними рішеннями, які викликали резонанс в суспільстві”.

Ця судова установа зажила вельми суперечливої слави. Зокрема, саме у цьому суді визнавали, зокрема, незаконною націоналізацію «Приватбанку», призупинили процес перейменування УПЦ Московського патріархату та поновили на посадах силовиків, які підозрюються у розгоні Євромайдану.

Петро Порошенко

Враховуючи такий «бекграунд» суду, партія «Європейська Солідарність» розцінює намір зняття з виборів лідера партії Петра Порошенка як елемент тиску на нашу політичну силу, яка веде активну кампанію і послідовно протистоїть російському реваншу“, повідомляє прес-служба.

Рішення Шостого апеляційного адміністративного суду Києва також обіцяють оскаржити у Верховному Суді.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *