Політолог Карасьов: “Реальний рейтинг аграріїв досягає 7%”

*Актуально. За закритою соціологією Аграрна партія Михайла Поплавського набирає до 7% на виборах до Верховної Ради.

Про це в коментарі виданню “Апостроф” заявив політичний експерт Вадим Карасьов.

В принципі, соціологи вгадують підсумкові рейтинги, по президентським виборам наприклад. Але потрібно зазначити, що це стосується лідерів – перший, другий номер. З незрозумілих причин в опитування іноді одні партії потрапляють, інші – ні, хоча у них є шанс, – вважає політолог.

За його словами, приклад таких дивацтв в опитуваннях – це рейтинг Володимира Зеленського на президентських виборах і рейтинг Аграрної партії на парламентських.

Коли міряли рейтинг Зеленського до президентських виборів, то виникало питання – чому одні включали в опитування його прізвище, інші – ні. Тому мені було б цікаво побачити в соцопитуванні Аграрну партію. Є версія, що аграріїв немає в рейтингах, бо соціологи не доходять до сільського електорату, – зазначив політичний експерт.

Він підкреслив, що рейтинг Аграрної партії помітно зріс з приходом в неї нардепа Михайла Поплавського і з підтримкою співака Олега Винника.

Коли прийшли Поплавський і Винник, то конкуренти захвилювалися. Адже вибори у нас завжди проходили навесні або восени. А зараз для сільського електорату проводяться концерти на стадіонах. І це вражає. Але в рейтингах чомусь аграріїв немає, – висловив здивування Карасьов.

Політолог також повідомив, що, за його даними, рейтинг партії спеціально занижують.

Вадим Карасьов. Фото з особистої сторінки у фейсбуці

Більш того, за інсайдерською інформацією, дуже ревно в штабах ставляться до Аграрної партії. Їх рейтинг, за дослідженнями, від 5% до 7%. Це цікавий кейс, всі розуміють, що така партія може піднести сюрприз. Тим більше, що там Поплавський і Винник. Одні будуть голосувати за “вовчиць”, а інші – за “орлиць”, – резюмував Вадим Карасьов.

 

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *