Чи стане знову державним Ніжинський хлібокомбінат?

Прокуратура Києва вимагає повернути в державну власність незаконно відчужений комплекс «Ніжинського комбінату хлібопродуктів». Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

«Прокуратура міста Києва в судовому порядку добивається повернення в державну власність цілісного майнового комплексу Державного підприємства « Ніжинський комбінат хлібопродуктів », площею 26 тис. м2, розташованого в м. Ніжин Чернігівської області», – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що вказане підприємство відноситься до об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави. Тому, відповідно до Закону України, не підлягає приватизації. Разом з тим, як встановлено прокуратурою міста Києва, незважаючи на встановлену законодавством заборону на відчуження зазначеного майна, в кінці 2018 року об’єкт реалізований як заставу, перепроданий за ціною в 6,5 млн грн юридичним особам приватної форми власності і переданий в іпотеку.

У зв’язку з викладеним, прокуратура міста Києва звернулася до господарського суду Чернігівської області в інтересах держави в особі Кабінету міністрів України, Міністерства аграрної політики та продовольства України та Державного підприємства з позовом про визнання недійсними угод, на підставі яких зазначене майно вибуло з державної власності, витребування майна у власність та визнання недійсним іпотечного договору », – йдеться в повідомленні.

Фото – Mynizhyn.com

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *