Промислове поголів’я корів за місяць скоротилося майже на 5%

В Україні триває негативна тенденція до скорочення дійного поголів’я. У червні загальна кількість корів всіх форм власності скоротилася на 4,4% в порівнянні з минулим роком і склало 1,92 млн голів.

Про це повідомляє аналітичний відділ Асоціації виробників молока з посиланням на дані Держстатистики.

В останні місяці така картина почала  відзначатися і серед сільгосппідприємств , а за червень частка падіння тут досягла 4,9% – до 455,8 тис. І перевищила показник домогосподарств, який склав -4,2% (до 1,47 млн ​​гол .).

«Скорочення поголів’я серед підприємств зазначалося в більшості областей України, а лідерами стали Чернівецька обл. – 18,2% (із 3,3 до 2,7 тис. гол.), Рівненська – 13,4% (з 14,2 до 12,3 тис. Гол.) Та Запорізька – 12,3% ( з 7,3 до 6,4 тис. гол.) в порівнянні з червнем минулого року », – йдеться в повідомленні.

Утримати минулорічні позиції вдалося господарствам Хмельницької – 27,7 тис. гол. (100%) і Закарпатській обл. – 0,8 тис. гол. (100%). Нарощували кількість дійного худоби тільки господарства Тернопільщини – до 12,4 тис. Гол. (+ 4,2%) та Івано-Франківській – до 4,3 тис. Гол. (+ 2,4%).

«Фактичне скорочення поголів’я корів серед підприємств в нинішньому році почалося з березня і в середньому щомісяця зменшувалася на 2,4 тис. Гол. В цілому, за чотири останні місяці Україна втратила 9,7 тис. Промислових корів », додали в асоціації.

Фото – видання “Агропромышленный вестник”

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)