Закордоном перемагає “Європейська солідарність”

Станом на 2:35 на сайті ЦВК оприлюднені проміжні результати голосування на закордонних виборчих дільницях. Там опрацьовані вже понад 78% протоколів.

Відтак, поки лідирує партія 5-го президента України Петра Порошенка “Європейська солідарність”, щоправда її відрив від партії 6-го президента невеликий – лише у кілька сотень голосів. Тож, загальний підсумок все ще може змінитися.

Отже, за ЄС проголосували  6554 виборців, що становить 29,36%, за “Слугу народу ” – 6377  або 28,57%. На третьому місці – “Голос” із результатом у 4217 голоси або у 18,89%. Четвертий результат – у партії Шарія у 4,78 % або у 1068 голосів.

За ЄС проголосували виборці таких країн – Австралія, Греція, Кувейт, Ірландія, Італія, Бельгія, Данія, Нідерланди, Саудівська Аравія, Таїланд, Швеція, Малайзія, Португалія, Австрія, Болгарія, Кіпр, Сингапур, Словенія, Узбекистан, Хорватія, Велика Британія, Туреччина, Німеччина, Фінляндія, Чорногорія, Швейцарія, Японія.

За “Слугу народу” голосували у Азербайджані, Алжирі, Єгипті, Грузії, Конго, Ізраїлі, Катарі, Ірані, Йорданії, Киргизстані, Китаї, Іспанії, Латвії, Литві, ОАЕ, Білорусі, Вірменії, Індії, Казахстані, Молдові, Польщі, Сербії, Румунії, Словаччині, В’єтнамі, Тунісі, Туркменістані, Угорщині, Чехії.

 

Також у деяких країнах по дві політсили отримали рівну кількість голосів – у Південно-Африканській республіці (ЄС та СН), у Македонії (“Голос” та ЄС).

“Голос” підтримали у Норвегії.

Опозиційну платформу – За життя – в Естонії.

Ще не оголошені результати у найбільших країнах – США, Мексиці, Канаді, Аргентині, Бразилії, Франції, Чилі, а також у Кореї та на Кубі.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)