Дмитру Разумкову буде важко керувати фракцією “Слуги народу” в Раді

Разумков самотній, без своєї команди, йому буде нелегко керувати фракцією в парламенті, вважають аналітики.

Дмитро Разумков – дуже самотній лідер партії, у нього немає особистої команди ні в партійному центрі, ні на місцях. Про це розповідає джерело в партії «Слуга народу», пише телеграм-канал “Shadow anonymous“.

Президентський радник Микита Потураєв і політичний консультант Денис Семенов, хоч і працювали з Сергієм Тігіпком, проте не є командою Разумкова. Це рішення чинного глави Офісу Андрія Богдана і олігарха Ігоря Коломойського.

Сесійна зала парламенту. Фото – сайт Верховної Ради

Від Разумкова в партійному списку тільки двоє його партнерів по його попередньому місцю роботи Ukrainian Politconsulting Group – Неллі Яковлєва №113 та Василь Мокан №103.

Ще він взяв в апарат свою знайому по Кіровограду (Кропивницькому) Катерину Заботкіну. Навіть для брата Мокана місця не знайшлося. У Кропивницькому, де Разумков мав би всіх знати, склалася цікава ситуація. Місцеву організацію «Слуги народу» очолює і балотується по округу №99 господар місцевого медіа-ресурсу Олександр Дануца, помічник депутата від БПП Костянтина Ярича, який йде по цьому ж округу.

Наше джерело каже, що Разумков занадто інтелігентний, щоб працювати ліктями на розподілі місць. До того ж йому просто не було кого заводити в список. Через свій характер він не зберігає відносини з колишніми роботодавцями, тому у нього немає тісних зв’язків ні з одним його батька Сергієм Тігіпком, у якого він був особистим помічником до того, як почав працювати на його партію, ні з Валерієм Хорошковським, ні з Ігорем Мазепою, пишуть у “Shadow anonymous“.

Дмитро Разумков. Фото – Інтерфакс-Україна

У нього немає і актуальних контактів з колишнім очільником Кіровоградської області Андрієм Ніколаєнком (працював в 2013-2014 рр.). Зараз №19 списку «Батьківщини». Хоча знайомий Яковлєвої та Мокана політолог Владислав Дзівідзінський (він розраховував потрапити в Зе-штаб) говорить, що Разумков міг би стати комунікатором з Тимошенко через Ніколаєнко.

Андрій Ніколаєнко. Фото з особистої сторінки у фейсбуці

Разумков це заперечує, тому що ментально тяжіє до колишніх регіоналів. Кажуть, він хотів залучити до обслуговування кампанії Зеленського однокурсників Мокана Олександру Решмеділову (аналітик, співавтор і ведуча програми «UkrЛайки» на «Ukrlife» разом з Олексієм Якубіним, Кирилом Молчановим і Андрієм Мєтльовим) і Олексія Якубіна, але це визнали недоречним з огляду на їх позиціонування в медіа-просторі. У 2016 році Дмитро через профассоціаціі контактував з російським політологом з «Єдиної Росії» Костянтином Малишевим, який зараз «засланий» в Барнаул, зазначають розслідувачі.

В останні роки, після закінчення роботи з Ніколаєнко і з Тігіпком, Разумков був у вільному плаванні, відчуваючи певний дефіцит замовників. Мокан залучив мера Василькова Сергія Сабова. Але той вилетів з гри і зараз підтримує Порошенко.

В даний час глава «Слуги народу» цілком зайнятий партійним будівництвом і добровільно поступився кадровими питаннями групі Сергія Гусовського-Олексія Гончарука, яка, як ми писали, завела максимальну кількість своїх людей в список і зараз підбирає кандидатури у виконавчу владу.

Джерело зазначає, що Разумков збирався вирішити питання призначення когось зі своїх знайомих главою Кіровоградщини. Але цього не сталося. Тому керувати парламентською фракцією в парламенті, якщо він не зуміє відмовитися, Дмитру Разумкову буде дуже важко.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *