На 210-му окрузі у КВУ вимагають замінити персональний склад ОВК

Голова чернігівського осередку Комітету виборців України Володимир Андрійченко вимагає замінити весь персональний склад окружної виборчої комісії №210 через грубі і системні порушення виборчого законодавства.

Про це із посиланням на посадовця повідомляє чернігівське видання Pik.cn.ua. Також зауважується, що дві відповідні скарги пан Андрійченко вже направив до Центральної виборчої комісії.

Володимир Андрійченко. Фото з особистої сторінки у фейсбуці

За його словами, голова зазначеного ОВК систематично не додержувалася норм законодавства. За її пропозицією було прийняте рішення про повторний перерахунок голосів на двох дільницях № 740080 та №740050. «За» відповідне рішення проголосувало 9 членів ОВК за необхідних 10. Однак, повторний перерахунок голосів таки відбувся.

Голова комісії, розділивши членів ОВК на дві частини, провела перерахунок під час прийому протоколів з дільниць. Це є порушенням ст. 94 ЗУ «Про вибори народний депутатів».

Станом на 13:00 на сайті ЦВК зазначається, що по 210-му округу опрацьовано 73,14% протоколів з виборчих дільниць. Поки лідирує самовисуванець Сергій Коровченко з результатом 21,62% або 11 592 голоси. Йому буквально у потилицю дихає самовисуванець Борис Приходько – 20,58% або 11 034 голосів.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *