У новий парламент проходять понад 20 представників агробізнесу. Із Чернігівщини – В. Давиденко

Більше 20 представників аграрного бізнесу проходять в нову Верховну Раду України. Серед них самовисуванці – Іван Чайківський, Роман Мацола, Геннадій Вацак, Степан Івахів, Олександр Герега, Сергій Лабазюк. Про це пише видання “Агропортал”.

Про це свідчить аналіз результатів обробки ЦВК 70,49% електронних протоколів, пише «Інтерфакс-Україна».

Так, в Раду по одномандатному виборчому округу №21 у Волинській області проходить Степан Івахів (віддали голоси 42,88% виборців) співвласник групи «Континіум» і мережі автозаправок WOG.

Самовисуванець Петро Юрчишин лідирує (39,59%) по округу №13 у Вінницькій області. Голова підкомітету з питань харчової промисловості та торгівлі агропромисловими товарами комітету ВР з питань аграрної політики та земельних відносин VIII скликання, директором агропромислового науково-виробничого підприємства «Візит».

Геннадій Вацак – директор департаменту маркетингу ТОВ «Кондитерський дім« Вацак »проходить (31,46%) в окрузі № 16 цієї ж області.

По одномандатному виборчому округу №80 у Запорізькій області проходить самовисуванець Сергій Мінько (33,19%) – засновник і генеральний директор виробничо-комерційної фірми ТОВ «Мелітопольська Черешня» і мер Мелітополя з 2015 року.

Олег Воронько від партії «Слуга народу» лідирує (38,08%) на виборчому окрузі №103 в Кіровоградській області. Він є співзасновником ТОВ «Инстант Фудс Груп», яке займається оптовою торгівлею кави, чаєм, какао та прянощами, і ТОВ «Агротрейд Груп» (обидва Дніпропетровська обл.) По оптовій торгівлі фруктами та овочами.

По одномандатному виборчому округу №138 в Одеській області проходить Степан Чернявський (34,85%) від партії «Слуга народу». Він є кінцевим бенефіціаром ТОВ «Агростар Експорт» (Одеса) з оптової торгівлі м’ясом та м’ясними продуктами.

Самовисуванець Олег Кулініч лідирує (37,79%) на виборчому окрузі №147 у Полтавській області. З 2001 року і по теперішній час він засновник сільськогосподарського ТОВ «Октан». Підприємство займається вирощуванням і продажем рослинницької продукції, а також тваринництвом. У попередньому скликанні займав посаду голови подкомитетах з питань земельних відносин комітету.

В.о. директора держпідприємства «ЗІРНЕНСЬКИЙ спиртовий завод» Сергій Литвиненко проходить в Раду від партії «Слуга народу» з 27,48% голосів виборців по одномандатному округу №156 в Рівненській області.

Максим Гузенко від партії «Слуга народу» лідирує (36,36%) по одномандатному округу №156 в Сумській області. Він є кінцевим бенефіціаром сільськогосподарського підприємства «Натон», що спеціалізується на вирощуванні зернових, бобових і насіння олійних культур, а також ТОВ «Агрохім-Партнер» з оптової торгівлі хімічними продуктами.

Микола Задорожний від цієї ж партії проходить по №162 округу з 36,81% голосів виборців. Бізнесмен є засновником ПрАТ «Агрофірма Мрія» і ФГ «Міравр» (Кіровоградська обл.). Обидві компанії займаються рослинництвом.

По одномандатному округу №163 в Тернопільській області лідирує (25,64%) заступник гендиректора ПрАТ «Птахофабрика Тернопільська» Андрій Богданець від партії «Слуга народу».

У цій же області в окрузі №165 проходить самовисуванець Іван Чайківський (34,27%) – власник корпорації «Агропродсервіс».

Микола Люшняк – директор ТОВ «Галич Агро-Стек» спеціалізується на оптовій торгівлі агрохімікатами і пестицидами, насінням та ін і засновник сельхозпердпріятія ТОВ «Золотники Агро» лідирує (31,29%) як самовисуванець в окрузі №166 в Тернопільській області.

По одномандатному округу №175 в Харківській області від партії «Слуга народу» проходить Євген Пивоваров (43,78%). Бізнесмен є засновників ряду підприємств, серед них – ТОВ «Тайфун-2000», ТОВ «Капсулар» і ТОВ «Фуд Девелопер» з виробництва харчових продуктів, ТОВ «Обрій» з виробництва рослинних олій і жирів, ТОВ «ЄДС-Смарт Енержді» по виробництва електроенергії.

Самовисуванець Ігор колихав лідирує (45,46%) в окрузі №184 у Херсонській області. Він є директором ТОВ «Ланаподове-1», ТОВ «Українська продовольча корпорація» і ТОВ «Торговий дім« Продексим »які займаються рослинництвом.

По округу №185 проходить (30,43%) директор рослинницької ТОВ «Агропроект-Південь» Володимир Іванов від політсили «Слуга народу».

Директор ПП «Лк-Агро», що спеціалізується на виробництві зернових, бобових і насіння олійних культур, Олексій Ковальов від «Слуги народу» лідирує по округу №186 (36,23%).

Сергій Лабазюк, президент групи Vitagro, як самовисуванець лідирує (50,12%) по одномандатному виборчому округу №188 в Хмельницькій області.

Самовисуванець Роман Мацола, який є співзасновником пивоварної компанії «Перша приватна броварня» проходить (42,47%) за №190 округу в цій же обрости.

По округу №192 займає лідерські позиції (45,92%) Олександр Герега – співвласник мережі гіпермаркетів «Епіцентр-К» і «Нова лінія».

Екс-заступник міністра аграрної політики і продовольства України Валерій Давиденко (травень 2013 року – березень 2014 рр.) Проходить (39,26%) по одномандатному виборчому округу №208 в Чернігівській області.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *