Успіхи «Слуги народу» починають лякати навіть Коломойського

Як повідомляє телеграм-канал paradox _friends, такий хороший результат Володимира Зеленського та його команди на парламентських виборах (зокрема, і в мажоритарних округах) виявився для Ігоря Коломойського не настільки приємним сюрпризом, як попередній.

Коломойський все планував інакше і виходячи зі своїх планів діяв. Зокрема, спровокував конфлікт Сергія Льовочкіна і Бориса Колесникова і увійшов своєю політсилою «Відродження» у виборчий проект «Опозиційний блок» (він, в свою чергу, відокремився вже від «Опозиційною платформи»), який успішно провалився“, пише телеграм-канал “Shadow Anomymous“.

Провал “Опозиційного блоку” і успіх “Слуги народу” – це взагалі не в планах Коломойського. Він розраховував на рейтинг «Слуги» приблизно в 30% і міркував, який формат коаліції і з ким кращий для «Слуги народу».

Ігор Коломойський

Коаліційний уряд – це противаги і обмеження для Зеленського і додаткові важелі впливу для Коломойського. Чим слабкіше президент – тим більше він залежить від свого (попереднього) покровителя, зауважують розслідувачі.

Коломойський планував, що у нього з’являться можливості для торгу з іншими олігархами-політичними інвесторами, на кшталт Рината Ахметова,
Дмитра Фірташа чи Віктора Пінчука. Але йому гріх скаржитися, наприклад, у власника «Шахтаря» справи йдуть ще гірше.

Підсумки парламентської кампанії дають шанс Зеленському не тільки сформувати однопартійну, свою, більшість в парламенті, а потім і Уряд, а й сформувати повноцінну рівновіддаленість від олігархів. Тобто, формально не залежати ні від кого.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *