Перший захід “Академії Кемп” для представників охорони здоров’я

З 18 по 20 липня відбувся перший захід НСЗУ Академія Кемп – освітнього проекту для управлінців в сфері охорони здоров’я Національної служби здоров’я України.  У кемпі взяли участь 130 керівників та лікарів закладів охорони здоров’я вторинної і первинної ланки з Одеси, Львова, Дніпра, Миколаєва, Житомира та інших міст та містечок України.

Академія НСЗУ створюється як освітній майданчик для навчання та розвитку управлінців системи охорони здоров’я України. Що означає “універсальне медичне покриття” та “пакет медичних гарантій”? Як рухається трансформація системи охорони здоров’я? Яким має бути успішний спеціалізований медзаклад в 2020 році? На ці та інші важливі питання подальшої трансформації системи охорони здоров’я України відповідали експерти міжнародного рівня та вітчизняні фахівці.

“НСЗУ Академія Кемп – це майданчик, де можна навчитися робити правильний вибір і знайти однодумців для найсильніших вчинків. Де неможливе стає реальністю тому, що є чіткий план, вміння та навички. Де рішення приймаються на основі даних, а не припущень чи відчуттів. Участь керівника в цьому заході – це перший, але дуже важливий крок на шляху його закладу до роботи в новому форматі – за договором з НСЗУ, “ – сказав Олег Петренко, голова Національної служби здоров’я України.

Академія НСЗУ Кемп відбувається у співпраці з україно-швейцарським проектом “Розвиток медичної освіти”, який реалізується Швейцарським інститутом тропічного і громадського здоров’я за фінансової підтримки Швейцарської конфедерації.

Фото – medcv.gov.ua

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *