Чернігівський “слуга” Халімон розповів як познайомився з Зеленським

У провладної партії нині намітився величезний кадровий голод, зокрема, й на локальному рівні. І сталося це через рекордні результати політсили на цих парламентських виборах. Простіше кажучи, у парламент потрапили  управлінці ледь не з усіх виборчих штабів партії в областях. Та сама проблема є й на Чернігівщині.

Номер 55 списку і керівник виборчого штабу партії “Слуга народу” у Чернігові Павло Халімон в ефірі на UA:Чернігів зауважив, що він вже не є очільником регіонального партійного осередку, оскільки через декілька днів переїде до столиці. А от стосовно кандидатури, яка очолить партію на Чернігівщині – то все не так просто.

Якщо відверто, то ми планували надати цю можливість Сергію Гривку, але він так само…

Тож питання призначення регіонального керівника ще обговорюється. Сергій Гривко – №110 виборчого списку “Слуги народу” і теж пройшов до парламенту. Тож, питання очільника осередку залишається відкритим. Сам Гривко потрапив до партії завдяки Павлу Халимону, який звернувся 8 місяців тому до нього з організаційних питань.

Сам Павло Халімон розповідає, що потрапив до команди Володимира Зеленського досить давно і завдячує цим своєму знайомству з тоді ще відомим коміком під час зйомок ролику у 2014-му. Сам Павло Халимон професійно займається хокеєм.

Павло Халімон під час гри. Фото з особистої сторінки у фейсбуці

І одного дня до нас на лід завітали представники “Кварталу”. Вони знімали комедійний ролик. Ми інсценували гру “Канада і Радянський Союз” і відпрацьовували там такі хокейні моменти для передачі “Велика різниця”. Я на той момент познайомився з генеральним директором Максимом Ткаченком. І після того, як я дізнався, що Володимир Зеленський буде йти у президенти України я до нього зателефонував і запропонував свою допомогу.

Після цього, розповідає Павло Халімон, його викликали до центрального штабу, де він пройшов спецперевірку Міністерства внутрішніх справ і від hr-офісу, плюс особиста співбесіда з президентом.

 

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *