На Чернігівщині дефіцит крові з негативним резусом

Чернігівська обласна станція переливання крові гостро потребує майже всіх  груп крові з негативним резусом. Про  дану проблему написали в соціальних мережах. “Доброго дня усім! Шановні Чернігівці, на сьогодні у нас дуже мало 0(І) Rh- та В(ІІІ) Rh- еритроцитів. Якщо у Вас перша негативна або третя негативна група крові, приходьте до нас якомога скоріше! Милосердя в дії – це є донорство!” – йдеться у зверненні.

Виконуюча обов’язки головного лікаря закладу Лілія Бузницька пояснила причини нестачі донорської крові, сповіщає ТРК “Новий Чернігів”.

Лілія Бузницька  наголошує,  служба крові   переживає проблему дефіциту донорства. Холодильники станції  із запасами еритроцитів негативних груп крові  майже порожні . І,  хоча 1, 2, 3 і 4-ї груп крові з позитивним резусом  поки що вистачає, усі лікарні  міста та області сподіваються на допомогу  цього закладу завжди.

Заступник головного лікаря станції Олена Матієнко додає, що крові нині потребують різні  люди. Це ті, у кого гостра кровотеча,  низький рівень гемоглобіну. Тому служба крові  вивчає ситуацію і    надає  допомогу.  Та нажаль,  проблема  дедалі загострюється. Більше: https://newch.tv/news/news/item?id=19785

Фото – Сім”я і Дім

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *