У Зеленського хочуть звільнити Кличка через Кабмін

Кабінет Міністрів отримав лист від Офісу президента щодо звільнення Віталія Кличка з посади голови Київської міської державної адміністрації.

Про це повідомляє державна інформагенція “Укрінформ” із посиланням на прес-службу міністра Кабінету міністрів Олександра Саєнка.

“Лист отриманий. Він буде опрацьований в установленому порядку”, – зазначили у відомстві.

Новина отримала широкий резонанс. Відома журналістка Соня Кошкіна так прокоментувала цю подію.

Згоріла хата – гори й сарай. Як я і казала, отримавши відмінні результати по Києву, Зекоманда вирішила ґрунтовно взятися за Кличка.

До Кабміну подано звернення про його звільнення. Так, звичайно, глава КМДА може бути перепризначений заново, але хто ж це буде робити?)))

Ще минулого тижня Кличко у відповідь погрожував виборами (таке право меру дає закон, але його ще повинна ВР підтримати. А ВР у нас на паузі, хаха), пригадуючи свій особистий високий рейтинг.
Але зараз часи змінилися“.

У мережі називають і основного претендента від Зе-команди на цб посаду – нинішній гендиректор “1+1” Олександр Ткаченко.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Мер Києва Віталій Кличко під час зустрічі з президентом Володимиром Зеленським був поінформований про розділення повноважень в управлінні столицею.
На переконання Кличка, розділення повноважень обраного киянами мера і голови КМДА – це позбавлення столиці місцевого самоврядування, про це він повідомляв раніше на своїй фейсбук-сторінці.

Друзі! Щодо політичних процесів, що планують запустити в столиці. Розділенням повноважень обраного киянами мера і голови КМДА столицю позбавлять місцевого самоврядування. – Коли мер виконуватиме декоративну функцію, а містом управлятиме призначена згори людина, яку кияни не обирають і яка, відповідно, перед громадою не має жодних зобов‘язань. До таких методів, нагадаю, вдавався колись Янукович.

Опубліковано Віталієм Кличком Четвер, 11 липня 2019 р.

Щодо політичних процесів, що планують запустити в столиці. Розділенням повноважень обраного киянами мера і голови КМДА столицю позбавлять місцевого самоврядування. – Коли мер виконуватиме декоративну функцію, а містом управлятиме призначена згори людина, яку кияни не обирають і яка, відповідно, перед громадою не має жодних зобов‘язань. До таких методів, нагадаю, вдавався колись Янукович, – коментував на відео Кличко.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)