Доньці директора чернігівського КП суд на рік заборонив сідати за кермо

У Чернігові багато галасу наробила історія із зупинкою 6 червня доньки директора чернігівського комунального підприємства “Паркування та ринок” Анни Гоголь. О 6 годині ранку біля міського парку по вулиці Шевченка дівчину зупинив поліцейській патруль. Панна Анна перебувала за кермом автомобіля Lexux RX350, який за твердженням активіста Олександра Гашпара, належить батькові дівчини. І така сама машина вказана в декларації її батька, машина випуску 2008-го року. Тоді ж дівчина заявляла, що вважає надуманими причини її зупинки.

Однак попри активну позицію та пояснення у соцмережах і ЗМІ – на судове слухання Анна Гоголь таки не з’явилася, пише Олександр Гашпар у фейсбуці.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

І, попри те, що після інциденту вона намагалась в соцмережах звинуватити поліцейських в некомпетентності та необ’єктивності, на судове засідання, де вона могла б захистити себе від надуманих, на її думку, звинувачень, вона навіть не прийшла. 

У постанові суду додатково зауважується, що поліцейські в присутності двох свідків роз’яснили водійці наслідки відмови від проходження огляду на стан сп’яніння, але від його проходження вона категорично відмовилась. 

Тож, 16 липня, у Деснянському районному суді суддя Р. Григор’єв ухвалив притягнути її до адміністративної відповідальності за відмову від проходження медичного огляду на стан наркотичного сп’яніння за наявності ознак такого сп’яніння (бліде обличчя, тремтіння пальців рук, зіниці, які не реагують на світло). Зокрема, на відповідачку наклали штраф в розмірі 10 200 грн та позбавили права керування транспортними засобами на 1 рік.

Цю постанову суду можна буде оскаржити протягом 10 днів з дня її винесення до Чернігівського апеляційного суду через Деснянський районний суд м. Чернігова.

Як свідчить інстаграм дівчини – ще 5 днів тому вона була у Чернігові, нині ж геолокація на сторінці говорить, що вона у Ніцці. Також Анна Гоголь чудово обізнана з того, який шум зчинила у медіа та соцмережах, опублікувавши першу шпальту чернігівського видання “Весть” з новиною про подію та з фото самої Анни.

 

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *