На Чернігівщині тільки у двох округах ще не опрацювали протоколи повністю

Мова йде про 206-й та 207-й округи на Чернігівщині. Відповідно до даних, розміщених на сайті ЦВК на обох округах опрацювали заледве за 90% протоколів з дільниць.

Станом на 14 годину 25 липня оприлюднені такі дані. По 206-му округу (тут основні суперники – “прислужник” Антон Поляков ( 33,16%) та самовисуванець Максим Микитась (22%) – опрацьовані 95,4% протоколів з дільниць.

На 207-му окрузі (тут основні суперники – кандидат від “Слуги народу” Максим Зуєв (25,54%) та самовисуванець Ігор Рибаков (24,76%) – 96,81% опрацювали даних з виборчих дільниць.

На решті округів вже опрацьовані 100% усіх даних. Це викликає обурення у кандидатів. Загалом, 207-й та 206-й вже зажили слави одних з найскандальніших в Україні. Про 207-й вже зняли сюжети кілька національних телеканалів – 1+1, Інтер й інші.

Зокрема, активіст Олександр Гашпар повідомив зі своєї сторінки у фейсбуці, що ситуацію по 207-му округу також розглядають 24 липня в суді. Інший проблемний округ, де хоч і порахували голоси, проте не вщухають пристрасті – 210-й. Представники сторін тут також зустрінуться у суді 25 липня.

На сайті Чернігівського окружного адмінсуду повідомляється, що до установи загалом надійшло 6 адміністративних позовів стосовно порушень виборчого законодавства на позачергових виборах до Верховної Ради України.

“Чернігівським окружним адміністративним судом і надалі вживаються необхідні організаційні заходи задля оперативного прийняття позовних заяв та розгляду справ, пов’язаних із виборчим процесом порядку, визначеному положеннями Кодексу адміністративного судочинства України”, – зазначається у повідомленні.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)