Сезон української абрикоси знову не вдався

В Україні добіг кінця черговий сезон абрикосів і на ринку реалізовуються залишкові партії цих фруктів.

При цьому, більшість вітчизняних виробників незадоволені підсумками нинішнього сезону, повідомляють аналітики проекту EastFruit.

Так, останні партії абрикосів середньої якості українські фермери реалізовували в діапазоні 8-10 грн / кг ($ 0,31-0,39 / кг), в той час як ще тижнем раніше в господарствах були залишкові пропозиції і більш якісної продукції по 20-25 грн / кг ($ 0,78-0,96 / кг).

Паралельно з цим, щоб прискорити темпи реалізації останніх партій фруктів середньої та низької якості, виробники масово відправляють на переробку абрикоси по 5,0-5,5 грн / кг ($ 0,2-0,22 / кг).

Проте, з огляду на низькі якісні показники вітчизняної продукції, ситуація, що складається в цьому сезоні, більш ніж очікувана, счтіают аналітики. Відзначається також дуже низький рівень маркетингу у компаній-виробників.

«На сьогоднішній день у більшості українських садівників, які займаються вирощуванням абрикосів, повністю відсутня передпродажна доробка продукції. Зокрема, немає індивідуальної упаковки і брендів українського абрикоса. А найголовніше, маючи найголовніший «козир» – хороші кліматичні і грунтові ресурси – українські фермери не поспішають переходити на нові інтенсивні технології і більш вигідні з економічної точки зору сорти абрикосів », – уточнюють експерти.

Аналітики проекту проводять регулярний моніторинг роздрібних мереж України і на підтвердження вище сказаного констатують той факт, що на полицях супермаркетів України, починаючи з травня 2019 і до теперішнього моменту, домінує пропозиція імпортного абрикоса, якість якого в рази вищий за український. Природно, імпортні абрикоси дорожче українських, але, порівнявши якість, покупці все частіше були готові заплатити вищу ціну. І якщо імпортна якісна продукція на полицях магазинів зустрічалася постійно, то український абрикос поставлявся в мережі хаотично навіть в розпал сезону.

«Підводячи підсумки, можна з упевненістю заявити, що, якщо українські фермери не почнуть переходити на нові технології і затребувані у споживачів сорти абрикосів, як зараз планують свій бізнес більшість прогресивних яблучних господарств країни, з великою часткою ймовірності вони залишаться незадоволені і підсумками наступного сезону» , – вважають аналітики.

Фото – Суперсадовник

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *