Лідер Опоплатформи Юрій Бойко втратив позиції навіть на малій Батьківщині

Юрій Бойко фактично програв кампанію по одномандатному округу в своїй вотчині – місті Рубіжне, Луганської області, де він отримав старт кар’єри: пройшов від майстра до директора хімзаводу “Зоря”.

Багаторічний депутат від округу Юлій Іоффе, який дав поштовх кар’єри Юрія Бойка за рахунок лобіювання дозволу на експорт вибухівки заводу “Зоря” в кінці 90-х (що вивело завод з кризи), пішов за списками Оппоплатформи. Замість нього по округу №112 був виставлений діючий директор “Зорі” і глава фракції в міськраді Олександр Чернецов.

Однак, переміг в окрузі не кандидат від “Слуги народу”, а член команди одіозного нардепа Сергія Шахова – Сергій Вельможний, у якого до моменту виборів вже була сформована своя сітка підкупу, пише інсайдерський телеграм-канал “Shadow Anonymous“.

Нездатність контролювати електоральну ситуацію в місті, в якому підконтрольні два містоутворюючі підприємства – завод “Зоря” і картонно-тарний комбінат, дуже тривожний дзвіночок для Юрія Бойка. Частково провалена і кампанія по округу №106 в Сєверодонецьку: незважаючи на містоутворюючий завод “Азот”, що належить Дмитру Фірташу, і лідерство Опоплатформи, на окрузі переміг кандидат від партії “Слуга народу” Олексій Кузнєцов, – пишуть у телеграм-каналі.

Слабкою втіхою може бути те, що батько кандидата був головним інженером заводу, значить, з ним можлива комунікація команди Фірташа-Бойко. Кандидат від Опоплатформи і глава профспілки заводу “Азот” на 3-му місці – пропустив на 2-е місце кандидата від команди Шахова.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *