Нові подробиці у справі із затриманням російського танкера

Чергову порцію інформації по цій справи опублікував інсайдерський телеграм-канал “Shadow Anonymous“. Зокрема, з посиланням на власні джерела він же і повідомляє, що головний військовий прокурор країни Анатолій Матіос намагається зберегти посаду (відтак, його відомство і провело операцію із затримання російського танкера), але попри це Зе-команді він все одно не потрібен

Офіс Президента через Івана Баканова дав вказівку відпустити російських моряків, а танкер затримати. Зараз вже відомо, що екіпажу затриманого російського танкера не пред’явлено обвинувачень, моряки добираються до Молдови, а звідти вилітають до Москви.

Джерело з штабу Петра Порошенка повідомляє, що його політтехнологи, в свою чергу, зараз опрацьовують стратегію з розгоном месиджу, що Зеленський упустив шанс повернути своїх моряків обмінявши їх на росіян.

Месидж будуватимуть на тому, що це “капітуляція” і мало не зрада. Стоїть завдання зробити хороший шум на цьому ґрунті“, пише телеграм-канал.

Однак, найцікавіше в цій історії, що команда не затримувати моряків надійшла з офісу Івана Баканова і переполохала учасників спецоперації в Ізмаїлі, які “уявили себе героями і вже проколювали дірочки під державні нагороди”.

Анатолій Матіос, головний військовий прокурор України. Фото – Shadow Anonymous

Фронтменом спецоперації в Ізмаїлі було не СБУ, а військова прокуратура на чолі з Анатолієм Матіосом. Ця прокуратура викликала на допити речницю Зеленського Юлію Мендель.

Є версія, що Офіс президента хоче прибрати головного військового прокурора. Матіоса попросили добровільно написати заяву про відставку – і він відмовився.

Як розповів theБабелю (видання Коломойського) високопоставлене джерело в ГПУ, 16 липня Андрій Богдан зустрічався з Міністром оборони Степаном Полтораком і вмовляв його написати в Генпрокуратуру листа про відкликання Матіоса. Полторак теж відмовився. Контракт військового прокурора закінчується 14 жовтня

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)