В російськомовному сегменті фейсбука рулять… українці

Такої думки дійшли аналітики російської моніторингової компанії  Brand Analytics, які опублікували ТОП-20 фейсбук блогерів російськомовного сегменту за масштабами залученості.

Пост про це опублікував представник Міністерства інформполітики України Дмитро Золотухін.

Зокрема, зазначається, що всі призові місця рейтингу залученості російськомовного фейсбуку за підсумками червня 2019-го зайняли українці. На першому місці скандальний екс-кандидат у народні депутати Анатолій Шарій – 355 тисяч реакцій. Він змінив блогера Олену Монову, яка з 226 тис опустилася на друге місце. На третьому місці політичний оглядач Олег Пономарь – 258 тисяч.

Анатолій Шарій. Фото – вікіпедія

З другого місця в травні відразу на чотирнадцяте в червні спустився “enfant terrible” російської журналістики Аркадій Бабченко – 149 тисяч. Символічний приз «Прорив місяця» дістається російському письменнику Віктора Шендеровича – плюс 69 тис до показника залученості і переміщення з шістнадцятого на сьоме місце.

Всього в Топ-20 рейтингу по залученості 17 українців і лише троє росіян, один з яких живе в Празі – блогер Рустем Адагамов. Українські лідери рейтингу – це політики, бізнесмени або журналісти.

Тож, ТОП-20 за версією видання виглядає наступним чином:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Для складання рейтингів проаналізували 2,2 млрд російськомовних повідомлень в соціальних медіа, опублікованих в червні 2019 року.

Рейтинги побудовані за метрикою залученості – показником реакції читачів на повідомлення автора. Залученість розраховується як сума коментарів, лайків та репости до всіх публікацій на сторінці автора за місяць.

Параметр «Аудиторія» являє собою кількість потенційних читачів автора. В якості цього параметра взяті у фейсбуці кількість друзів плюс кількість передплатників. Розмір аудиторії узятий в момент написання автором останнього повідомлення за місяць.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *