Навіщо в українських політичних колах знову з’явився помічник Коломойського Міндіч?

Перемога «Слуг народу» по округах змусила Ігоря Коломойського і Офіс президента переглянути свої кадрові плани. Коломойський (разом з екс-главою Одеської ОДА Ігорем Палицею) за підсумками парламентських виборів, отримує близько 35 лояльних депутатів. А якщо придивитися, то і більше.

Спроба оточення Зеленського встановити прямий особистий контакт з новообраними депутатами від Ігоря Палиці не вдалася: вони все одно звертаються до своїх кураторів з питаннями побутового плану: як доїхати, де жити, які виплати?“, – повідомляє відомий своїми інсайдами телеграм-канал “Shadow Anonymous“.

Майже всі депутати, обрані від «Слуги народу» на Західній Україні, це креатури братів Шевченків з «Буковеля» (тобто Коломойського) або Палиці. Як правило, вони мають забезпечених родичів і відпочивали в Греції та Єгипті, тому чітко уявляють рівень комфорту для депутатів. До того ж психологічно дуже провінційні, і помітно відрізняються від просунутої і динамічною київської групи Гончарука-Гусовського, а так само від «дніпропетровців Коломойського».

Тимур Міндіч ліворуч. Фото – Shadow anonymous

З цієї та інших причин виникла гостра необхідність контактів між офісами Коломойського і Зеленського.

Програма «Схеми» називає місцем дислокації Ігоря Валерійовича офісний центр на вул. Володимирській (мається на увазі «Міленіум» на Володимирській, 12). Але це не догма. Спілкування відбувається і в інших локаціях. Є інформація, що зустрічей в квартирі братів Шефір або Палиці, як це було під час президентської кампанії, більше не відбувається“, пише телеграм-канал.

Сполучною ланкою між двома офісами є Тимур Міндіч. Він довірена особа Коломойського (його називають смотрящим за «1+1») і в той же час партнер братів Шефір. З братами він спілкується давно, вони йому довіряють, вважають розслідувачі.

Міндіч так само знайомий і спілкується з очільником СБУ Іваном Бакановим.

Пан Міндіч виконує ще одну важливу функцію: він комунікатор Офісу президента з Москвою, точніше, з Сурковим. Відомо, що Владислав Сурков конкурує з Віктором Медведчуком за домінування в «українському питанні».

Першим зателефонувати Путіну напередодні зустрічі представників «нормандської четвірки» оточення Володимира Зеленського переконали аргументи Владислава Суркова. Людьми, які донесли ці аргументи від Суркова до адресата і назад, були Міндіч і Шефір. Дружина Міндіча походить з елітної московської сім’ї і одночасно знайома з Наталією Дубовицькою (другою дружиною Суркова) і Оленою Зеленської“, пишуть інсайдери.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *