Андрій Богдан може змінити… посаду

Глава Офісу президента України Андрій Богдан готується залишити свою нинішню посаду. А все через вплив так званого “американського лоббі”. Такий інсайд публікує телеграм-канал “Shadow Anonymous“.

Богдан сприймається в Вашингтоні як «права рука» олігарха Ігоря Коломойського, якого адвокат Дональда Трампа Рудольф Джуліані вважає «ворогом США».

Володимир Зеленський та Андрій Богдан. Фото з особистої сторінки у фейсбуці Андрія Богдана

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6-му президенту України Володимиру Зеленському неодноразово приходили чіткі і недвозначні сигнали про неприпустимість перебування Богдана на посаді Глави офісу і загалом про необхідність дистанції з Коломойським.

Зокрема, спецпредставник Держдепу США Курт Волкер більш ніж настійливо рекомендував президенту не підписувати Указ по «особистому адвокату Коломойського». Зеленський взяв час на роздуми, але все ж призначив Богдана. Моментально почалася кампанія в “співтоваристві грантоїдів”, спрямована на дискредитацію глави Офісу президента. Його звинувачували, зокрема, в ухиленні від люстрації. Навіть зареєстрували петицію про звільнення Андрія Богдана, яка досить швидко набрала необхідну кількість голосів для розгляду президентом“, пише телеграм-канал.

Однак Богдан, як і раніше, знаходився поруч із Зеленським: на пляжі, під час поїздок по регіонах, всюди. Навіть для запису роликів на YouTube, президент брав «Теслу» глави свого Офісу.

Але ось з’явилися ознаки того, що Богдан все ж буде змушений піти «за власним бажанням».

Йому вже підшукують «запасний аеродром». Це буде Вища рада правосуддя. Досить «жирна посаду». Чи не така, звичайно, «жирна», як глава Офісу президента, але все ж… До нинішнього голови ВРП Володимира Говорухи недавно приходили «гінці» з Офісу президента і пропонували написати заяву про звільнення за власним бажанням“, – зауважують у “Shadow Anonymous”.

Володимир Говоруха – голова Вищої ради правосуддя

Говоруху обрали головою Ради тільки нещодавно: 16 квітня нинішнього року. Термін повноважень – на два роки. Однак, враховуючи усі обставини, на цій посаді він не втримається довго, припускають експерти.

У нас, звичайно ж, незалежна країна, проте до наполегливих рекомендацій стратегічного партнера треба прислухатися. Тим більше, що від цього кадрового рішення залежить, в тому числі, і зустріч Дональда Трампа із Зеленським, яка постійно переноситься“, підводять підсумки автори телеграм-каналу.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *