Гройсман пішов у відпустку і плани до щодо зміщення Кличка з посади мера відкладаються

Відпустка прем’єр-міністра Володимира Гройсмана гальмує плани щодо зміщення не тільки Кличко, але і Кернеса, якому віддали частину столичних фінансів

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман підтвердив своїми діями наш інсайд про те, що напередодні відходу він «не чує» прохання Офісу президента, але враховує інтереси Ахметова. Він відправився у відпустку, щоб не проводити засідання Кабміну і не розглядати рекомендаційний лист Андрія Богдана ініціювати відставку Віталія Кличка з посади голови КМДА. Тим самим, Володимир Гройсман надає послугу не тільки київському градоначальнику, а й одному з лідерів «Оппоблока» меру Харкова Геннадію Кернесу. Що відповідає інтересам Ріната Ахметова“, зауважує інсайдерський телеграм-канал “Shadow Anonymous“.

Володимир Гройсман. Фото – ukrr.info

Повалення Кличка мали б прискорити «бунт громадськості» і дострокові вибори в Харкові. Мітинги з плакатами «Гепа, вистачить!» почалися одразу після візиту до Харкова Володимира Зеленського для інспекції масової незаконної вирубки лісу.

Насправді відбулася розмова з елітами. Ігор Коломойський зі свого боку забезпечує відхід від Кернеса, якого він і сам покинув, свого друга Павла Фукса, який викупив, до речі, борги Київського метрополітену. Між Кернесом і Кличко виявився тісний зв’язок.

Киянин провів зустріч в Нью-Йорку з адвокатом Дональда Трампа Рудольфом Джуліані. Мер намагається зберегти посаду через особисте знайомство з адвокатом президента США.

Віталій Кличко, Геннадій Кернес та радник Віталія Кличка Дмитро Білоцерковець. Фото – Shadow Anonymous

Джуліані і Кернес близькі. Особистий адвокат Трампа, між іншим, ще й офіційний адвокат Харкова. Приїжджав до Кернеса і дуже добре про нього відгукувався. Але зв’язок Кличка і Кернеса набагато глибший. Віталій Володимирович допустив близьких людей Кернеса, включаючи його сина, до столичних грошових потоків. Так, харківський бізнесмен Олександр Давтян делегував до Києва свого сина Дмитра Давтяна, якого Кличко призначив заступника голови КМДА. Давтян привернув Вадима Феоктистова, який спочатку “сів” на «Житній ринок», потім на департамент промисловості КМДА. Ще один харків’янин в Києві Анатолій Халєєв – смотрящий за «Київзеленбудом». Халі безпосередньо пов’язаний з сином Кернеса Данилом Приваловим, який проживає в Києві і теж неофіційно живиться з зелених насаджень“, повідомляють інсайдери.

Віталій Кличко та Руді Джуліані уНью-Йорку. 31 липня 2019-. Фото з особистої сторінки Віталія Кличка у фейсбуці

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Після відставки Кличка, всі люди Кернеса з київських позицій будуть негайно вибиті на радість нових претендентів, що має прискорити ситуацію з «бунтом» і достроковими виборами.

Провал кандидатів Кернеса на шести мажоритарних округах в Харківській області і найяскравіший крах – поразка Олександра Грановського, продемонстрували низький рівень підтримки харківського мера населенням. За різними оцінками, за нього готові проголосувати не більше 12% харків’ян. Це дозволяє «Слузі народу» швидко взяти другу столицю і найбільший опорний пункт «Оппоблоку», щоб націлитися на Одесу.

Але раптова відпустка прем’єр-міністра Володимира Гройсмана гальмує ці плани.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *