На міському пляжі в Чернігові вже потонули шестеро людей

У Чернігові триває розслідування факту загибелі людей на воді поблизу міського пляжу “Золотий берег”. На разі слідчі з’ясовують – чи є ознаки  службової недбалості з боку посадових осіб КП “Паркування та ринок”, а також з’ясувати чи не були підроблені документи щодо обстеження дна пляжу “Золотий берег” та паспорту про відкриття та функціонування даного пляжу.

В рамках провадження, відкритого 25 червня, слідча міського відділу поліції Чернігова Юлія Півоварова звернулася до звернулась до суду з клопотанням, в якому просить надати дозвіл на тимчасовий доступ та вилучення оригіналу паспорту про відкриття та функціонування пляжу «Золотий берег» від 30.05.2019, який перебуває у володінні комунального підприємства «Паркування та ринок» Чернігівської міської ради, юридична адреса: 14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 33А.

Фото – Panorama.cn.ua

Також, у матеріалах провадження, оприлюднених на Єдиному реєстрі судових рішень, зазначено, що в ході досудового розслідування було встановлено, що до Чернігівського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області надійшли матеріали щодо неналежного виконання посадовими особами КП «Паркування та ринок» обов’язків через несумлінне ставлення до них, а також не забезпечено належних умов відпочинку людей на території Чернігівського міського пляжу «Золотий берег», що “завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян, що виразилось в загибелі 5 осіб”. Щоправда, 30 липня у тій же місцевості потонув 26-річний хлопець. Його тіло виявили та підняли на поверхню  працівники Чернігівської обласної рятувально-водолазної служби о 17 год. 50 хв. Обставини та причина смерті встановлюються, інформує департамент з питань цивільного захисту Чернігівської ОДА. Таким чином, на міському пляжі вже потонули 6 людей.

Тож, відповідно до рішення Деснянського районного суду від 23 липня, КП «Паркування та ринок» Чернігівської міської ради» зобов’язане надати старшому слідчому СВ Чернігівського ВП ГУНП в Чернігівській області капітану поліції Юлія Півоваровій або старшому слідчому СВ Чернігівського ВП ГУНП в Чернігівській області капітану поліції Лесі Климіші тимчасовий доступ до оригіналу паспорту про відкриття та функціонування пляжу «Золотий берег» від 30.05.2019, та можливість вилучити такий. Строк дії ухвали встановити до 21 серпня 2019.

 

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *