В Україні почали надсилати «листи щастя» водіям (фото)

В  Україні з 1 червня запрацювала система автоматичної фотовідеофіксації порушень ПДР. На початкових етапах запуску будуть реєструватися тільки  перевищення установленої швидкості руху. Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклий, передає кореспондент «Експертної думки».

Поступово почнуть фіксувати інші порушення: проїзд на заборонений сигнал світлофору, перетин подвійної полоси, рух полосою громадського транспорту та т.д.

При порушенні на пошту приходить штраф, виходячи з встановлених тарифів: за перевищення швидкості більше ніж на 20 км/г – 255 грн; за перевищення швидкості більше ніж на 50 км/г – 510 грн.

Одразу після запуску системи, 1 червня о 00:01, перший «лист щастя»  відправили порушнику. Про це на своїй сторінці розповів перший заступник керівника Патрульної поліції Алексей Билошицкий.

« 1 червні 00 год. 01 хв. вийде в історію безпеки дорожнього руху в Україні – перша постанова порушення ПДР полетіло власнику. Перемога? Авжеж ні! Це «великий крок» довжиною в декілька років, який допоможе знизити аварійність на українських дорогах», написав Олексій Билошицький.

 

Позначки:,

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *