Олександр Ткаченко став новим міністром культури України

Колишній гендиректор телеканалу “1+1” та нардеп від “Слуги народу” Олександр Ткаченко став новим міністром культури України. За прийняття рішення проголосувало 263 народних депутати.

Пріоритетами роботи на посаді Олександр Ткаченко назвав повернення та збільшення фінансування галузі. Також він зазначив, що культура допоможе припинити ділити суспільство “на патріотів і зрадників”.

Олександр Ткаченко, фото Знай.uа

Олександр Ткаченко, фото Знай.uа

Ткаченко також написав заяву про дострокове складення повноважень народного депутата і це рішення підтримали 299 нардепів. Після цього він приніс присягу члена Кабінету міністрів України. На своїй сторінці в Facebook вже міністр культури Ткаченко написав, що реальна цифра, яку потрібно спрямувати на підтримку культури і туризму – 3-4 млрд гривень.

Олександр Ткаченко з 2008 року обіймав посаду генерального директора групи 1 + 1 медіа, в яку входять телеканали “1 + 1”, “2 + 2”, “ТЕТ”, “Плюсплюс”, “Бігуді”, “Уніан-ТВ” , “1 + 1 International і Ukraine Today, сейлз-хаус Плюси і компанія з виробництва телеконтенту 1 + 1 продакшн.

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *