ШМИГАЛЬ ПРОКОМЕНТУВАВ РОЗМОВИ ПРО ВІДСТАВКУ УРЯДУ

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що він відчуває підтримку президента Володимира Зеленського та більшості фракцій і не чекає відставки.
Про це він сказав під час пресконференції на тему “100 днів уряду” 11 червня.
“Щодо умов, коли я піду у відставку: коли я не виправдаю надій українців. Я вже це казав, здається, у перший день після призначення. Щодо інтриг, чуток про те, що хтось піде у відставку, – на різних політичних рівнях ці чутки завжди є”,  – сказав він. 
Він додав, що чутки є елементами великої політики.
“Спокійно ставлюся до чуток. Відчуваю підтримку і президента, і більшості фракцій на сьогодні”,  – зазначив прем’єр.
Окрім того, Шмигаль зауважив, що не чекає відставки і працює з повним викладанням сил.
“І уряд так само працює, щоб зробити все від нас можливе, щоб покращити ситуацію в Україні з точки зору і кризових явищ, і тих речей, які приведуть до підвищення добробуту українців”, – зазначив глава українського уряду.
Прем’єр зауважив, що готовий кожні 100 днів розповідати, що уряд зробив і що планує далі робити.
“Результативність – її теж видно. За тих 100 днів, які є, ми готові прозвітувати, що було досягнуто, а що не вийшло. Я так само об’єктивно дивлюся на речі, які не вдається зробити або вчасно, або повною мірою, бо є об’єктивні або суб’єктивні обставини. Я не класичний політик, я популізмом займатися не буду. Вдалося зробити, я покажу, що вдалося. Не вдалося – я поясню, чому, і скажу, які зусилля ми докладемо для того, щоб це зробити”,  – додав Шмигаль. 
Нагадаємо, сьогодні, 11 червня, Шмигаль під час пресконференції заявив, що для укладання угоди про оцінку відповідності та прийнятності промислової продукції, так званий “промисловий безвіз”, з Європейським Союзом Україні потрібен щонайменше рік. 
Позначки:,

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)