У перші 100 днів роботи уряду Дениса Шмигаля народні депутати ухвалили лише один урядовий законопроєкт

Йдеться про проєкт Закону про внесення зміни до Закону України “Про Державний бюджет України на 2020 рік” щодо безперервного забезпечення харчування військовослужбовців.

При цьому всього, як зазначається, за період із 5 березня по 11 червня, урядом Шмигаля було подано до Верховної Ради 39 проєктів законів. Враховуючи, що законом став лише один з них, відсоток успішності законодавчої роботи уряду складає 2,5%. Решта неухвалених законопроектів авторства уряду продовжуються знаходитися у ВР.

Для порівняння: урядом Олексія Гончарука за перші 100 днів роботи було подано 44 проєкти законів, із них законами стали 7 або 16%.

“Один підтриманий законопроект за 100 днів – це повний провал законодавчої роботи уряду Дениса Шмигаля. Зараз Кабінет міністрів і монобільшість більше нагадують політичних опонентів, аніж одну команду. У період пандемії саме уряд мав стати ключовим центром розробки законодавчих рішень, адже він має найбільш повну інформацію і може здійснювати найбільші чіткі обрахунки”, – зазначив голова КВУ Олексій Кошель.

Він додав, що Рада ухвалює закони для боротьби авторства народних депутатів, а не уряду.

“За час пандемії Рада ухвалила 22 закони, спрямовані на боротьбу з коронавірусом. Показово, що парламент ухвалював законопроєкти авторства народних депутатів, а не уряду. При цьому часто навіть дискусії щодо законодавчих методів боротьби з коронавірусом обходилися без залучення Кабінету міністрів. До прикладу, як це мало місце в ситуації із законопроектами щодо страхування медиків”, – додав Кошель.

Позначки:

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)