УКРАЇНЦІ МОЖУТЬ ВТРАТИТИ БЕЗВІЗ ЧЕРЕЗ БЕЗГЛУЗДУ ПОЛІТИКУ ЗЕЛЕНСЬКОГО – КНЯЖИЦЬКИЙ

Непрофесійна і недалекоглядна політика президента Володимира Зеленського ставить під загрозу повноправне членство України в ЄС і НАТО. Втім, українці вже відчули смак і переваги безвізу, тому нікому не дозволять цього зробити.

Про це народний депутат від “Європейської Солідарності” Микола Княжицький зауважив під час включення зі Львова на телеканалі “Прямий”.

“Люди у Львові переживають, що країна може втратити безвіз. Ми бачимо, що продовжуються політичні переслідування, що ціла низка законів, які ми ухвалювали, аби підписати і виконати Угоду про асоціацію під загрозою. А нові законодавчі акти, які приймаються в турборежимі не відповідають європейському законодавству”,- зауважив народний депутат.

Народний депутат підкреслив, що безвіз – це не лише можливість для українців відчути себе повноправними мешканцями Європи, майбутніми мешканцем Європейського Союзу, це – можливість стати громадянами світу.

“Для прийняття безвізу ми прийняли цілу низку надзвичайно важливих актів, які допомагають нам демократизувати країну і допомагають побудувати справедливе суспільство, яке згодом зможе підписати не просто Угоду про асоціацію, а подати повноправну заявку на членство в ЄС і НАТО.

Як показують останні соцдослідження люди по всій Україні цього прагнуть, це цінують. Для них це не лише можливість короткого безкоштовного туризму – це відчуття себе громадянином вільного світу без стін, які ділили нас колись і нищили Україну. Цей період більше ніколи не має повернутися, а зараз така небезпека існує”,- наголосив Микола Княжицький.

Позначки:

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)