Сонячна електростанція в Мені генеруватиме за рік понад 13 мільйонів кіловат-годин електроенергії

Заступник голови обласної ради Арсен Дідур на Менщині поспілкувався з представницею компанії-забудовника та працівниками сонячної електростанції та вислухав жителів Бірківки й Блистови про порушення орендарями прав власників земельних паїв

Сонячна електростанція в Мені вироблятиме 13,13 млн кіловат-годин екологічно чистої електроенергії на рік. Цього достатньо, щоб забезпечити електроенергією близько шести тисяч домогосподарств. І, що не менш важливо, запобігти викидам в атмосферу 12 тисяч тонн вуглекислого газу впродовж року.

– Допомогти з позиції наших повноважень ми вам не зможемо, але заважати тим, хто вам заважає, – це можливо, – запевнив депутат обласної ради. – Тому якщо є якісь непорозуміння з місцевою владою, обласною чи підрозділами державних органів на теренах області – розповідайте.

Юлія Молдаховська, керівниця департаменту маркетингу та комунікацій компанії KNESS GROUP, що здійснює її експлуатацію та обслуговування, зазначила, що ще від початку будівництва сонячної електростанції з боку влади була підтримка і взаєморозуміння. А от надалі хотілося б допомогти країні перейти на відновлювальну альтернативну енергетику заради збереження екології, адже це проблема світового рівня. Для цього потрібно донести її важливість і населенню, і владі, аби підтримувала інвесторів та розвивала цей напрямок.

Спілкування у БлистовіСпілкування у Блистові

Арсен Дідур пообіцяв винести на розгляд сесії обласної ради, що відбудеться 1 липня, прийняти і направити звернення до Верховної Ради та Кабінету міністрів. Адже Чернігівщина зацікавлена в розвитку альтернативної енергетики, тим більше це дає робочі місця людям.

Також депутат обласної ради побував у Бірківці та Блистові, де обговорили з жителями сіл і нинішню ситуацію з укрупненням районів, і складні відносини між орендарями та власниками земельних паїв.

 

 

Позначки:

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)