Хабар НАБУ та САП. Злочевському оголосили про підозру

Попередня кваліфікація інкримінованого діяння – ч. 3 ст. 27 – ч. 4 ст. 369 КК України.

Екс-міністру екології та природних ресурсів Миколі Злочевському повідомили про підозру в організації надання неправомірної вигоди керівництву Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Про це повідомляється на сторінці САП у Facebook у середу, 1 липня.

 

«Оскільки місцезнаходження вказаної особи наразі не встановлено, повідомлення про підозру здійснено відповідно до ст. 135, ст. 278 Кримінального процесуального кодексу України», – йдеться в повідомленні.

 

Попередня кваліфікація інкримінованого діяння – ч. 3 ст. 27 – ч. 4 ст. 369 КК України.

 

Зазначимо: справа стосується хабара керівництву Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Як стало відомо 13 червня, довірені особи екс-міністр екології уряду Миколи Азарова – Миколи Злочевського – пропонували  керівниками антикорупційних органів хабар у 6 млн доларів. Затримали трьох осіб.

 

Зокрема, у цій справі до 20 серпня був арештований з можливістю внесення 40,3 млн грн застави директор з правових питань компанії «Бурісма», власником якої є Злочевський – Андрій Кіча. 15 червня за Кічу внесли заставу. Окрім Кічі, до 10 серпня арештований відсторонений перший заступник начальника ГУ Державної податкової служби в Києві Микола Ільяшенко (застава – 84 млн 80 тисяч грн). Також у цій справі арештована колишня керівниця одного з департаментів ДФС України (120,024 млн грн застави).

 

Сам Злочевський заявив, що ні він, ні інші співробітники компанії не причетні до хабара.

 

У кінці 2014 року Злочевський виїхав з України. Він оголошений у розшук.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)