Аграрній галузі не знайшлося місця серед пріоритетів: в партії “За Майбутнє” розкритикували промову президента

УНІАН

Серед пріоритетів, які пролунали в промові Президента України в посланні до Верховної Ради України не знайшлося місця аграрному сектору України, який забезпечує майже половину експорту країни та, відповідно, стабільність економіки  та добробуту України.

Про це заявила доктор політичних наук, лідер аграрного крила партії «За Майбутнє» Інна Костиря, прокоментувавши послання президента до Верховної Ради України.

За її словами, аграрний сектор сьогодні – це запорука економічної стабільності, наповнення бюджету та валютної виручки для країни.

«При цьому, цьогоріч погодні примхи, страшна посуха та паводки, завдали значної шкоди аграріям південних та східних областей України, а також деяким районам на заході країни. Багато фермерів та сімейних господарств втратили майже весь врожай. Це люди, на яких тримається економіка сільських територій та цілих районів, залежать доходи, а відтак і доля багатьох мешканців сіл  та селищ. І сьогодні вони залишилися сам на сам зі своїми проблемами», – додала вона.

Держава повинна подати руку допомоги їм та провадити продуману аграрну політику, яка би сприяла розвитку сімейних, малих та середніх фермерських господарств, які є основою продовольчої безпеки країни, доброботу людей на сільських територіях та розвитку сільських громад, зазначила Інна Костиря.

За її словами, якщо не буде українського села та аграрія, який любить, дбає, обробляє та оберігає свою землю, не буде України.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)

QWW.com.ua - Каталог украинских сайтов