Закон про референдум у нинішній версії – нежиттєздатний

На цьому наголосив народний депутат України Сергій Рудик в ефірі телеканалу «Україна 24».

– Колеги з монобільшості, коли в них величезні проблеми з рейтингом, вдаються до згадування того, що вони наобіцяли. Оскільки економічних обіцянок їм не вдається виконати, то вони беруться за такі питання.

Головною проблемою по референдуму в найближчі кілька років буде явка, оскільки більше 50% явки, яка має бути забезпечена, – це нереально. Останні вибори показують, що навіть на вибори керівника громади, який буде найближчим до людини, виборці не приходять. Під час виборів міського голови у місті Сміла Черкаської області явка була 28%. Який референдум збере 51% людей? Якщо люди не йдуть голосувати за міського голову, який буде визначати життя їхньої вулиці на найближчі п’ять років, то абстрактне питання (а від того, чи ти проти, чи за територіальна цілісність нашої держави не відновиться) не спонукатиме людей прийти.

Я вважаю, що існуюча версія закону про референдум – не реалістична до здійснення і не життєздатна. І я сподіваюся, що парламент, який прийде на зміну цьому, цей закон скасує.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)