Мобільні бригади Хмельниччини готуються до вакцинації

На Хмельниччині розпочали активну фазу підготовки до вакцинації проти COVID-19. Медики мобільних груп, які будуть робити щеплення, поїхали до Києва на навчання. Як повідомляє Департамент охорони здоров’я Хмельницької облдержадміністрації, попередню підготовку мають пройти 4 бригади.  

У кожній групі буде 5 медичних працівників: лікар, лікар запасу та три медсестри.  За кожною бригадою “закріпили” дату навчання. Під час інтенсиву медикам розкажуть про нюанси“холодового ланцюга” та правила роботи з матеріалом. Також в ОДА додали, що групи будуть працювати із різними вакцинами. 

«Дві з них 17-18 та 26-27 лютого навчатимуться працювати з вакциною Pfizer/BioNTech, ще дві 22-23 лютого та 03-04 березня  проходитимуть навчання щодо вакцини AstraZeneca», – розповіли в ОДА.

Другий етап навчання будуть організовувати в області. Його проводитимуть в навчальних центрах. Там з медиками працюватимуть експерти, яких попередньо обрали в профільному департаменті. Це імунолог, анестезіолог та медична сестра (кабінету профілактичних щеплень ХМДЛ).

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)