Постачальників послуг можуть змусити заплатити українцям компенсацію за помилки в платіжках в десятикратному розмірі

Депутати запропонували компенсувати споживачеві помилку в платіжці десятикратною сумою від невірних нарахувань.

Верховна Рада відправила на доопрацювання зміни до Закону “Про захист прав споживачів”, якими встановлюються гарантії правильного нарахування побутовим споживачам комунальних послуг вартості постачання природного газу, води, електричної та теплової енергії.

Як передає кореспондент Експертної думки, за відповідне рішення щодо законопроекту №3097 проголосували 247 народних депутата при необхідному мінімумі в 226 голосів.

гідно з пояснювальною запискою до документа, депутати запропонували посилити відповідальність постачальників комунальних послуг за завищення нарахувань для споживачів.

Пропонується у разі визнання судом, що вартість поставлених побутовому споживачеві газу, води, теплової або електричної енергії розрахована неправильно, постачальник такої послуги зобов’язаний виплатити споживачеві компенсацію в десятикратному розмірі від невірно нарахованої вартості.

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/economics/finance/rada-vidpravila-na-doopracyuvannya-zakonoproekt-pro-vvedennya-kompensaciji-za-nepravilni-narahuvannya-v-komunalnih-platizhkah-novini-ukrajina-11327789.html

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)